Sevil Akisik | HAKKIMDA
18859
page,page-id-18859,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive

HAKKIMDA

Merhaba; ben Sevil =)

ikizler burcuyum. Bilmem bu yüzden midir azıcık deliyim, hayli çılgın ve bir o kadar da yenilikçi. Karşılaştığım her güzellik karşısında canlı, heyecanlı, olabildiğince, kalabildiğimce sakin. Yaşamayı ve yaşatmayı önemseyen. Neşeli ve içten, enerji dolu. Ve bence en önemlisi bütün bu özelliklerimi fotoğraflarıma yansıtan birisiyim.

İstanbul’da yaşıyorum, hayatımın önemli bir bölümünü oluşturan fotoğrafçılığa 2011 den bu yana profesyonel anlamda düğün fotoğrafları da çekerek tutkuyla bağlanmış durumdayım.

Çektiğim fotoğraflarda doğallık vazgeçilmezim… Ve tabi eğlence. Yapacağımız ilk görüşmeden itibaren o unutulmaz gün için tüm detayları sizlerin paylaştıklarınızla beraber oluşturuyoruz. Belki de heyecandan hatırlayamadıklarınızı fotoğraflarla canlı tutarak sonrasında sizlere sunmak, sizleri o güne geri götürmek yüzlerinizde bir gülümseme oluşturabilmek benim için çok önemli. O emsalsiz güne birlikte unutulmaz anlar sığdıracağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Düğün gününün enteresan bir sihri olduğun düşünüyorum, fotoğrafladığım gelin ve damatlarla aramda çok özel bir bağ oluşturuyor: hamilelikleri boyunca, doğumda ve sonrasında artık gerçek bir aileyken fotoğrafla unutulmaz kıldığım öyle çok an var ki.

Aklınıza takılan tüm sorularınız için dilediğiniz iletişim kanalından hiç çekinmeden bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın,

profil